Hakkımızda

metal işleme, lazer kesim, kumlama, kesim, metal büküm, epoksi boya, lazer kesim işleri, kaynaklı imalat, talaşlı imalat, pres işleri, fason metal işleri, presli imalat, cnc torna, rovelver, sac kesim büküm işleri, özel imalat makinalar, galvanizli güvenlikli iskele imalatı, epoksi yaş boya, sac kesimi, Abkant büküm, CNC Abkant Büküm, Cnc Lazer,  Çelik Lazer Kesim, elektrogalvaniz, giyotin sac kesimi,  giyotin sac kesme, bina kaplama ankraj imalatı, klemp mamül ve yarı mamüller, trafo ekipmanları, plazma kesim, metal lazer kesim, sac işleme merkezi, Sac Metal Lazer Kesim, fason metal işleri,  Metal Büküm montaj kaynak

Fermetal Kaynaklı İmalat Sanayi Ltd. Şti. 1996 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar, dağıtım trafolarında en büyük birkaç firmadan biri olan ABB Elektrik Sanayi A.Ş.'ye tedarikçi firma olarak hizmet vermektedir.

Bunun yanında, Habaş Sınai Gazlar A.Ş. ve Lindegaz A.Ş. gibi ülkemizin iki büyük gaz firmasına ve bazı bayilerine de, sanayi tipi çeşitli tüplere ait koruyucu başlıklar, tüp taşyıcılar paletler v.b. ürünler üretmiştir ve üretmeye devam etmektedir.

Firmamız, her ebat siyah sac, lama, boru, profil ve diğer demir çelik ürünlerinden oluşan tüm projeleri milimetre bazında, yüksek hassasiyette ve büyük bir özveri ile işleyip, termininde teslim etme disipliniyle, günümüze kadar bir çok başarılı işler yapmıştır. Haziran 2010 tarihinden itibaren, kapalı kabinli kumlama ve yaş boya tesisimiz de üretimlerimizdeki ve dışarıdan gelen tüm işlere cevap verebilecek şekilde makine parkımızdaki yerlerini almış durumdadır.

Firmamız 2017 yılındada bünyesine 4kw LVD marka Cnc lazer kesim tezgahıda ekleyerek tedarikcilerimize her yönden kaliteli ve hassas kesimler sunmaya amaç edinmiştir

Sertifika & Belgelerimiz